Selçuklu, Konya
+90 533 230 29 36

Ücret İadesi Sözleşmesi

Son Güncelleme: 15.03.2020

AZEM Bilişim şirketinden satın alınan ürünler, yalnızca bu politikada aşağıda belirtilen para iadesi süresi dahilinde iptal edilmesi durumunda para iadesi yapılabilir. Bazı ürünler, tüm koşulları altında para iadesi yapılamayan bazı ürünler dahil olmak üzere bu ürünlerle ilişkili para iadesi için farklı politikalara veya gereksinimlere sahip olabilir. Bu tür ürünler için geçerli olan para iadesi şartları için lütfen aşağıya bakın.

Para çekimi tarihi”, bu Para İadesi Politikası için, geçerli ürün veya hizmet sözleşmesinin şart ve koşulları ile uyumlu olarak AZEM Bilişim tarafından işleme alınan her türlü yenileme tarihi dahil her türlü ürünün veya hizmetin satın alım tarihi anlamına gelir.

“Para İadesi Süresi”, bir ürünü istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz, ancak para iadesi yalnızca, AZEM Bilişim teknik ekibinden geçerli ürün için belirtilen para iadesi zaman aralığı içinde (söz konusuysa) para iadesi talep etmeniz durumunda yapılır.

Hesap Kapatıldıktan Sonra Para İadesi Yapılmaz. Para iadesi alma hakkınız varsa, hesap kapatıldıktan sonra para iadesi istemeniz gerekir. Hesabınızı istediğiniz zaman kapatmayı seçebilirsiniz, ancak hesap kapatıldığında, bu Para İadesi Politikası uyarınca izin verilen şekilde geri ödeme almaya hak kazanamazsınız.

 

Özel Para İadesi Şartları Olan Ürünler

 

Alan Adı Kayıtları/Yenilemeler

Kayıt edilen alan adları, ICANN kuralları gereği iptal edilememektedir ve ücret iadesi yapılamaz.

 

Uzman Hizmetleri

Uzman Hizmeti daha önce kullanıldıysa, para iadesi yapılmaz (kullanılmadıysa, işlem tarihinden itibaren 15 gün içinde para iadesi yapılabilir).

 

Profesyonel Web Hizmetleri

Web Hizmetleri: Çalışma sırasında iptal durumunda %30 iptal ücreti, site tasarımı inceleme için teslim edildiğinde iptal durumunda %70 iptal ücreti alınır ve ilk revizyon tamamlandıktan sonra para iadesi yapılmaz. Henüz yapılmamışsa, işlem tarihinden itibaren 30 gün içinde para iadesi yapılabilir. Performans başladıktan sonra, web hizmeti tasarımı işlem tarihinden itibaren 180 gün içinde tamamlandı kabul edilir ve daha sonra para iadesi yapılamaz.

 

Satın Alınan Ürün ile Ücretsiz Alan Adı

Satın alınan ürünün ücretsiz alan adı içermesi durumunda, satın alınan ürünü iptal ederseniz, alan adının liste fiyatı para iadesi tutarından çıkarılır (liste fiyatı, AZEM Bilişim web sitesinde listelenen alan adı fiyatıdır ve hiçbir promosyon, indirim veya diğer fiyat değişikliğine tabi değildir). Alan adı fiyat listesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

WordPress Premium Desteği

Plan, faturalandırma dönemi bitmeden önce iptal edildiyse ve kredilerin hiçbiri kullanılmamışsa para iadesi yapılabilir. Hizmet ay içinde daha önce kullanıldıysa, o ay için para iadesi yapılmaz. (Kullanılmadıysa, işlem tarihinden itibaren 30 gün içinde para iadesi yapılabilir.) Plan iptal edilmişse ve önceden ödeme yapıldıysa gelecekteki kullanılmamış hizmet ayları için de para iadesi yapılabilir.

Para İadesi Yapılamayan Ürünler
  • Alan Adı Tescili (başarılıysa)
  • Alan Adı Transferler (başarılıysa)
  • Kullanım Ücretleri